DOM ARCHITEKTA okna – drzwi – mini żurawie

Dom Architekta zajmuje się doradztwem, sprzedażą oraz montażem:

   • Okien drewnianych, drewno-aluminiowych, aluminiowych  oraz PCV
   • Drzwi zewnętrze i wewnętrzne oraz techniczne
   • Rolet zewnętrznych
   • Brama garażowych
   • Parapety zewnętrzne i wewnętrzne
   • Wynajmujemy  Mini Żurawie Maeda 285 wraz z przyssawką i operatorem.

Duże przeszklenia, instalacja okien w nowym budynku czy wymiany balkonu, okna w mieszkaniu na jedenastym piętrze nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Posługujemy się najnowszymi dostępnymi rozwiązaniami na rynku. Z szczególną uwagą analizujemy rynek producentów okien, drzwi jak i technik montażu.

Naszym wsparciem do ciężkich zadań przy instalacji okien jest nasz mini żuraw MAEDA 285 wraz z przyssawką UPG600, która pozwala nam instalować szyby oraz przeszklenia o wadze ponad 2 ton.

 

Oferta Produkty Montaż

Wiele ważnych decyzji trzeba podjąć przy budowie, które mogą później cieszyć i denerwować. Czy da radę tego uniknąć, odpowiedz jest prosta NIE! ,ale czy można zminimalizować ilość błędów  zdecydowanie TAK!.

W obecnych czasach wycen przez internet zapominamy tak bardzo o fachowym doradztwie, które pragniemy Państwu zagwarantować. Czytamy wpisy w internecie, które nie do końca często są prawdziwe. My w naszej pracy odnajdujemy się w rzeczywistości budowlanej codziennie i widzimy co tak naprawdę się dzieje. Nie tworzymy fikcyjnych teorii, nie oczerniamy producentów po prostu wybieramy sprawdzone Marki z branży budowlanej.

Produkty

Praca na sprawdzonych produktach daje nam pewność, a Państwu zadowolenie. Sprawny i profesjonalny montaż naszej ekipy montażowej pozwala nam się rozwijać i inwestować w kolejne narzędzia takie jak Mini żuraw Maeda 285 z przyssawką UPG600, z którego korzystają najlepsze firmy związane z branżą budowlaną.